Technicznie tak, możesz. Jednak to od Ciebie zależy, my zalecamy posiadanie dwóch oddzielnych ostrzy ze względów higienicznych. Jedno ostrze do stref intymnych, drugie do twarzy.
Dlaczego warto rozdzielić ostrza:
Nawet jeśli dokładnie płuczesz swoją maszynkę billy po każdym użyciu, to i tak jest bardziej higieniczne, by nie używać tego samego ostrza na łonie, jądrach czy okolicach bikini, a potem na twarzy. To także kwestia komfortu psychicznego.
Ostrza wymienne billy wymienia się w 2 sekundy i są dostępne we wszystkich kolorach. Możesz łatwo mieć ostrze dedykowane do części intymnych (np. czarne) oraz inne do twarzy i ciała (zielone lub niebieskie). W ten sposób nie musisz się zastanawiać.
Jeśli używasz billy tylko do wrażliwych i intymnych stref, nie ma problemu, wystarczy jedno ostrze. Ale gdy zaczynasz używać go na różnych partiach ciała o różnym stopniu intymności, lepiej je rozdzielić.
Inny powód to fakt, że na przykład Twoja broda nie zużyje ostrza tak szybko jak włosy łonowe.
Zaleta takiego podejścia: zachowujesz nienaganną higienę, czujesz się lepiej psychicznie, a do tego ostrza dłużej Ci posłużą, bo każde jest mniej eksploatowane. Ostrze do stref intymnych może spokojnie wytrzymać 6 miesięcy, jeśli jest używane tylko do tego celu.
Billy w Twojej łazience z dwoma ostrzami w różnych kolorach. Od razu wiesz, którego użyć do której strefy. Proste i skuteczne, jak lubimy ;)
Merci pour ta lecture !






















Udostępnij: